USD
USD US dollar EUR Euro GBP Britisk pund AUD Australsk dollar CAD Canadisk dollar BRL Brasiliansk real CNY Kinesiske yuan CZK Tjekkiske koruna DKK Dansk krone HKD Hong Kong dollar ILS Nye israelske shekel JPY Japanske yen MYR Malaysisk ringgit NZD Newzealandsk dollar NOK Norsk krone PLN Polske zloty RON Rumænske lei RUB Russisk rubel SAR Saudi riyal SGD Singapore dollar ZAR Sydafrikanske rand KRW Sydkoreanske won SEK Svensk krone CHF Schweizerfranc TRY Tyrkisk lira UAH Ukrainsk hryvnia ARS Argentina, Peso THB Thailandsk baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Maison Spacieuse A Sainte-Luce, 220 M² Avec Jardin Sainte-Luce Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kontakter

Maison Spacieuse A Sainte-Luce, 220 M² Avec Jardin

ex. Maison Spacieuse à Sainte-luce, 220 M² Avec Jardin

Avanceret Booking
2026-08-31
2026-09-01

Maksimal periode for booking er 30 dage. Indsæt venligst alternative datoer.

17

Maison Spacieuse A Sainte-Luce, 220 M² Avec Jardin

 Gratis WiFi

Gratis WiFi på værelserne

 Børnevenlig

Tremmesenge/vugger

 Aircondition

Klimaanlæg

 Kæledyr

Kæledyr tilladt


Maison Spacieuse A Sainte-Luce, 220 M² Avec Jardin tilbyder 3 værelser med udsigt over haven og ligger 3 km fra D7. Der er et fuldt udstyret køkken og 1 badeværelser.

An Mao The Legacy of Ancestors er ca. 15 minutters kørsel væk. Centrum for Sainte-Luce kan man nå inden for 4 km. Du kan komme til Anse Corps de Garde om få minutter i bil.

Et køleskab og en ovn er til rådighed til selvforplejning.


På hotellet

General

  • Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
  • Parkering
  • Kæledyr tilladt
  • Røgdetektorer

Måltider og drinks

  • Kedel
  • Tørretumbler

Aktiviteter og afslapning

  • Have
  • Grillfaciliteter

På værelset

  • Gratis WiFi på værelserne
  • Klimaanlæg
  • Dagligstue
  • Omklædningsområde
  • Te- og kaffefaciliteter
  • Spisebord
  • Strygeservice
  • Vaskemaskine
  • Tremmesenge/vugger

Vigtig meddelelse

Indtjekning: fra 14:00 indtil 19:00
Udtjekning: fra 07:00 indtil 13:00

Ofte stillede spørgsmål

  • Finder jeg en parkeringsplads på Maison Spacieuse A Sainte-Luce, 220 M² Avec Jardin?

    Gæster på Maison Spacieuse A Sainte-Luce, 220 M² Avec Jardin kan parkere deres bil i en parkeringsplads.
  • Hvor meget koster det at booke Maison Spacieuse A Sainte-Luce, 220 M² Avec Jardin?

    Den gennemsnitlige pris i Maison Spacieuse A Sainte-Luce, 220 M² Avec Jardin er 240$. Kontakt overnatningsstedet for specifikke oplysninger.
  • Hvilke betalingsmetoder understøtter Maison Spacieuse A Sainte-Luce, 220 M² Avec Jardin?

    Maison Spacieuse A Sainte-Luce, 220 M² Avec Jardin accepterer betalingsmetoder som Mastercard, Visum og Carte Bleue.
  • Er det tilladt at medbringe kæledyr til denne feriehus?

    Du kan bo på denne feriehus med dit kæledyr.

Detaljer & Priser



Indsæt venligst datoerne for dit ophold for at tjekke tilgængelighed.

Galleri

Anmeldelse

Detaljer om opholdet

Din vurdering

Forfærdeligt Meget godt

Kontakt os



Avanceret Booking
2026-08-31
2026-09-01

Maksimal periode for booking er 30 dage. Indsæt venligst alternative datoer.

Tak, fordi du abonnerer
Luk
Juridiske
  • Fortrolighedspolitik
Selskab
Maison Spacieuse A Sainte-Luce, 220 M² Avec Jardin, Martinique

Route Grand Figue Monesie, Sainte-Luce, Martinique

Bliv opdateret

Ved at abonnere på vores nyhedsbrev, bliver du en af de første til at få vores seneste nyheder og kampagner.

Online hotel reservationer

Kontakter

2026 © hoteles-en-islas-del-caribe.com

All rights reserved